Witamy Państwa w miejscu, które jest naszym drugim domem.

Dom Przyjęć MONTENEGRO,  który dziś mamy możliwość Wam przedstawić, to  nasze zrealizowane marzenie. Z dumą chcemy zaprezentować Państwu miejsce, w które wkładamy ogromne serce, zaangażowanie, mnóstwo czasu oraz pokłady cierpliwości.

 

Profesjonalna, wykwalifikowana kadra, harmonia smaku, elegancja – to nasza domena.

Nasz lokal znajduje się w Świerklanach, niedużej miejscowości na Górnym Śląsku, zaledwie 2 kilometry od autostrady A1, na trasie Żory-Wodzisław.
Ze względu na łatwy dojazd i przyjemne położenie w otoczeniu zieleni, Dom Przyjęć MONTENEGRO,  to idealne miejsce dla wszystkich,  którzy marzą o wspaniałym przyjęciu weselnym, uroczystości rocznicowej, a także innych okazjach do spędzenia wspaniałego czasu w gronie rodziny i przyjaciół,  przy wytwornych daniach, przygotowanych przez najlepszych szefów kuchni z naszej śląskiej okolicy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie eleganckie, przestronne i nowocześnie urządzone sale bankietowe, w których każda uroczystość, czy to indywidualna, czy biznesowa, będzie miała wspaniałą oprawę.
Nasze wnętrza lokalu i  jednocześnie kameralna atmosfera, przyjazna i profesjonalna obsługa sprawią, że każda uroczystość w MONTENEGRO  będzie niezapomniana.

Zapraszamy serdecznie !