Oferta

Stwórz z nami swoją wymarzoną uroczystość

Przyjęcia weselne

pierwszy taniec z pirotechniką sceniczną

Jeśli styl Glamour to właśnie to co gra w Waszej duszy to Montenegro Dom Przyjęć z przyjemnością pomoże Państwu zorganizować ten magiczny dzień w Waszym życiu. Nie ma nic lepszego niż wybrać miejsce bliskie Waszemu sercu. Z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość usług kelnerskich oraz gastronomicznych. Posiadamy szeroką gamę potraw do własnej kompozycji. W cenie wesela zawsze znajduje się apartament dla Pary Młodej, jak również dostępne są pokoje dla Waszych gości. Za budynkiem znajduje się kameralny ogród otoczony lasem, gdzie można bezpiecznie odpocząć od gwaru. Duża sala jest wyposażona w ozdobny stało zabudowany bar, który również jest w dniu weselna na Waszą wyłączność. Pomyśleliśmy również o najmłodszych i specjalnie dla nich w naszych wnętrzach znajdą Państwo kolorowy kącik dla dzieci. 

W swojej ofercie posiadamy trzy pakiety do wyboru

Pakiet srebrny

Pakiet złoty

Pakiet diamentowy

Studniówki

młodzież bawiąca się na studniówce

Ta niezapomniana noc w życiu każdego maturzysty zasługuje na zorganizowanie jej w elegancki sposób. Z miłą chęcią przyjmiemy u siebie maturzystów wszystkich okolicznych szkół i zapewniamy, że wszyscy się zmieszczą na naszej dużej sali. 

młodzież bawiąca się na studniówce

Urodziny, jubileusze, rocznice

Z miłą chęcią zorganizujemy dla Was również wyjątkowe święta rodzinne. Każde święto zasługuje na to, aby je godnie celebrować, a my nie widzimy przeszkód, aby je celebrować właśnie z nami. Z miłą chęcią będziemy częścią tych radosnych chwil. 

Imprezy firmowe

Niewątpliwie w każdej firmie trzeba dbać o relacje pracownicze. Najlepszym sposobem są imprezy integracyjne dla wszystkich pracowników. Mamy duże doświadczenie w organizacji takich uroczystości, a więc z miłą chęcią indywidualnie dla Waszej firmy przygotujemy ofertę.