O nas

Montenegro Dom Przyjęć to nowoczesny budynek funkcjonujący od 2019 roku. Jego wnętrza dysponują dwiema salami dużą i małą. Ta pierwsza jest w stanie wygodnie pomieścić nawet 150 gości, a mniejsza idealna jest na uroczystości rodzinne, czy firmowe do 50 osób. Na terenie obiektu są również zadbane i eleganckie pokoje do dyspozycji gości, przytulny i ogrodzony, a zarazem bezpieczny ogród. Jest również kącik dla najmłodszych, gdzie znajdą dla siebie wiele atrakcji. Budynek przykuwa ogromną uwagę i ciekawość zarówno z zewnątrz jak i we wnętrzu. To wszystko dlatego, że zgrana załoga dba o każdy szczegół, aby wszystko miało swoją duszę.

Duża sala

Duża sala to miejsce, którym w szczególności chcielibyśmy się pochwalić. Zadbaliśmy o sporą ilość miejsca, aby zorganizować huczne, wielkie imprezy. Wygodnie zmieści się tutaj 150 gości. Za dnia blasku sali dodaje naturalne światło słoneczne wpadające przez wielkie okna, a po zmroku rozświetlają ją ogromne, kryształowe żyrandole. U nas miejsca na parkiecie nigdy nie zabraknie. Z głównej sali można wyjść do przytulnego zadbanego ogrodu. 

Previous slide
Next slide

Mała sala

Previous slide
Next slide

Mała sala została stworzona właśnie po to, aby mogli Państwo stworzyć rodzinną atmosferę w kameralnym gronie. Zmieści siętutaj maksymalnie 50 osób, więc przy mniejszych imprezach nie będziecie się czuli przytłoczeni. Chrzciny, roczki, urodziny – właśnie tutaj jest idealne miejsce na takie okazje. 

Dekoracje

Pragniemy poinformować, że przykuwamy uwagę do szczegółów, bo w końcu to nich tkwi diabeł. Z tego też powodu współpracujemy z najlepszymi florystami w naszej okolicy, którzy za pomocą swojej fantazji z chęcią udekorują nasze sale i stoły na Wasze życzenie. 

Pokoje

Zadbaliśmy również o wygodny wypoczynek naszych gości po imprezach. Dom Przyjęć Montenegro dysponuje pięcioma pokojami wyposażonymi w oddzielne łazienki. W pokojach można zagwarantować swobodny wypoczynek gościom. 

Previous slide
Next slide

Ogród

Previous slide
Next slide

Ciężko wytrzymać długo w hałasie, więc zadbaliśmy o to, aby goście mieli gdzie wygodnie odpocząć i raczyć się piękną pogodą. Każda sala ma oddzielne miejsce do wypoczynku na zewnątrz. Ogród jest ogrodzony, więc bezpieczny dla dzieci. Wyposażyliśmy go również w Plac Zabaw, aby najmłodsi mieli gdzie harcować. 

Kuchnia

Kuchnia to serce każdego domu, u nas nie jest inaczej. To tutaj powstają wszystkie przepyszne dania. W naszej ofercie znajdziecie zarówno te nowoczesne jak i tradycyjne posiłki.